Mi, magyarok német szemmel
Sokat beszéltünk már arról, hogy milyen élni Németországban, mi a jó benne, és mi nem annyira. Most nézzünk át egy kicsit a másik oldalra. Mit gondolnak a Magyarországon élő németek rólunk? Mit szeretnek és mit kevésbé? Erre keresem a választ különböző német nyelvű blogok és kommentek segítségével.
